Самохідний обприскувач IBIS 3000-24

фото4
фото4
фото3
фото3
фото5
фото5

Агрегат самохiдного типу, який пiдходить для хiмiчного захисту технiчних культур. На замовлення оснащується повнопривiдною трансмiсiєю на всi колеса. Має великий клiренс (1800 мм) i штангу з дуже широким захватом (24 м).

Ширина смуги захвату, м24
Об'єм бака, л3,15
Насос AnnoviReverberi, л/хв250
Максимальна швидкiсть, км/год36
Висота положення штанги, м2,7
Типорозмiр шин11,2R42
Клiренс, мм1800
Можлива регульована ширина колiї, мм2250-2500-2700-2800-3000
Вага, т6,1
Довжина, м6,8
Радiус розвороту, м5,2

Самохiдний обприскувач
серiя IBIS, модель 3000-24

Швидкiсний i маневрений обприскувач має вражаючий дорожнiй просвiт (1,8 м) i декiлька варiантiв ширини колiї, що робить його придатним для обробки технiчних культур (кукурудза, рапс та iншi).

Кожен компонент ходової частини агрегату пiдiбраний таким чином, щоб забезпечити надiйнiсть i довговiчнiсть його роботи, а також високу ефективнiсть у виконаннi поставлених завдань.

Гiдравлiчна трансмiсiя агрегату має привiд на заднi колеса i дозволяє йому плавно змiнювати швидкiсть руху. Опцiонально агрегат може бути укомплектований трансмiсiєю з повним приводом на 4 колеса. Високонадiйнi елементи трансмiсiї виготовленi мiжнародною групою "Poclain Hydraulics" i нiмецькою компанiєю "Sauer".

Кожна з пiдвiсок обприскувача - як передня, так i задня - є гiдропневматичними, а також незалежними. Завдяки цьому, агрегат здатний проводити обробку культур на швидкостi до 20 км/год. При такiй швидкостi особливо важлива надiйнiсть i стабiльнiсть роботи амортизаторiв. З цiєю метою вони укомплектованi потужними азотними енергоакумуляторами.

Власна силова установка обприскувача -високонадiйний дизельний двигун фiрми "Perkins" потужнiстю 145 к.с. Цей двигун вiдповiдає вимогам екологiчного стандарту Євро-3 по вмiсту шкiдливих речовин у вихлопних газах.

Для оператора агрегата передбачена кабiна з високим рiвнем комфорту, оснащена зручним сидiнням з пневморегулюванням, кондицiонером та вугiльним фiльтром. Панорамний огляд кабiни значно полегшує роботу оператора. А комп'ютерна система "Bravo 180" дозволяє легко керувати процесом обробки культур i вiдстежувати його параметри на монiторi, встановленому в кабiнi.

Бак запасу робочої рiдини обприскувача об'ємом в 3150 лiтрiв виготовлений зi скловолокна.Гiдравлiчна штанга довжиною 24 м виготовляється з металевих деталей, якi пройшли антикорозiйну обробку i якiсно профарбованi методом порошкового напилення.

Стабiльнiсть положення штанги пiд час обприскування забезпечена маятниковим механiзмом. Висоту її положення в дiапазонi 0,8 м - 2,7 м можна змiнювати за допомогою двох гiдроцилiндрiв i паралелограмної пiдвiски. Якщо наїзд на перешкоду призводить до вiдхилення крайньої секцiї штанги, спецiальний механiзм поверне її в колишнє положення, коли перешкоду буде пройдено.

За бажанням замовника агрегат може бути додатково оснащений GPS навiгатором фiрми "Raven" (модель "Cruizer II").

Автор: Виталий Серый

 GPS навигатором фирмы "Raven" (модель "Cruizer II"),
 механический автопилот фирмы "Raven"(модель "SmartSteer").

Узгодити наявність і ціну