Самохідні Обприскувачі

Обприскувачі цієї моделі здатні розвивати швидкість до 38 км/год, укомплектовані баком для робочої рідини об’ємом 4600 л і міксером на 60 л. З допомогою спеціальної гідравлічної системи забезпечується змінна ширина колії (від 2250 мм до 2950 мм). Потужніть 238 л.с. забезпечує двигун фірми Perkins.

Ширина смуги захвату, м 28/32/36
Об'єм бака, л 4600
Самохідний обприскувач IBIS 3000-28

Модель з дуже широкою шириною захвату штанги (28м), п’ятьма варіантами ширини колії, містким баком (3150 л) і кліренсом 1800 мм, який дозволяє обробляти високорослі технічні культури.

Ширина захвату штанги, м 28
Об`єм бака, л 3150

Агрегат самохiдного типу, який пiдходить для хiмiчного захисту технiчних культур. На замовлення оснащується повнопривiдною трансмiсiєю на всi колеса. Має великий клiренс (1800 мм) i штангу з дуже широким захватом (24 м).

Ширина смуги захвату, м24
Об'єм бака, л3,15

Самохiдний обприскувач - це сiльськогосподарський агрегат, конструкцiя якого являє собою поєднання обладнання для обприскування та енергетичний засiб на одному шасi. Такi агрегати iдеальнi для обробки полiв, засiяних просапними культурами (соняшником, кукурудзою), особливо в господарствах з площами посiвiв в десятки тисяч гектарiв. У господарствах з меншими посiвними площами, але великою часткою просапних культур у сiвозмiнi, вони теж будуть доречнi. Не обiйтися без подiбних обприскувачiв i господарствам, що обробляють ґрунт за допомогою малоруйнуючого розпушування (технологiя Mini-Till) або взагалi без оранки (технологiя No-Till).

САМОХIДНI ОБПРИСКУВАЧI ВIД ВИРОБНИКА

ПрАТ "БОГУСЛАВСЬКА СIЛЬГОСПТЕХНIКА" пропонує своїм клiєнтам найкращi самохiднi обприскувачi як за якiстю, так i за функцiоналом, якi виробляються в Україні.

Висока якiсть всiх деталей, вузлiв i компонентiв досягається завдяки використанню в їх виробництвi прогресивних сучасних технологiй i конструктивних рiшень, а також спiвпрацi з вiдомими в усьому свiтi компанiями-виробниками обладнання: "PoclainHydraulics", "Sauer" (трансмiсiя), "Perkins" ( дизельний двигун), "ARAG" (бортовий комп'ютер i комплектуючi систем розпилення).

Обприскувачi самохiднi, якi пропонує ПрАТ "БОГУСЛАВСЬКА СIЛЬГОСПТЕХНIКА", мають багато переваг. Їх вага значно знижена,а вiдмiнна маневренiсть в поєднаннi зi значним дорожнiм просвiтом (1800мм) i регульованою шириною колiї дозволяє обробляти широкий спектр сiльськогосподарських культур. Гiдравлiчна трансмiсiя гарантує плавнiсть змiни швидкiсного режиму, а заповненi азотом енергоакумулятори i незалежнiсть гiдропневматичних пiдвiсок дозволяють уникнути проблем з рухом агрегату навiть при виконаннi обробки на високiй швидкостi.

Великий об'єм бака для робочої рiдини, значна ширина захвату штанг, оснащених стабiлiзацiйними пристроями, наявнiсть бортового комп'ютера, надiйнiсть i висока продуктивнiсть - всi цi особливостi представлених самохiдних обприскувачiв дають можливiсть безпечно, довготривало i комфортно обробляти поля з повним контролем за процесом.

Купити самохiдний обприскувач за найкращою цiною

Якщо ви зацiкавленi в придбаннi самохiдних обприскувачiв, звернiться в ПрАТ "БОГУСЛАВСЬКА СiЛЬГОСПТЕХНiКА" i переконайтеся, що якiсть вироблених сiльгоспагрегатiв - висока, а цiни - дуже конкурентнi.

Автор: Виталий Серый