Запчастини до обприскувачів та іншого с/г обладнання

Насоси різних принципів дії і різної продуктивності, забезпечують в системах обприскування та внесення добрив необхідну об'ємну подачу робочої рідини за одиницю часу, а також необхідну величину тиску
Широкий асортимент комплектуючих матеріалів для карданних валів дозволяє отримувати різні варіанти з’єднань на кардані. Пропонуємо хрестовини, вилки (для різних типів валів), захисні кожухи, перехідники, штифти, труби, фрикційні диски і інші запасні частини Weasler, які спростять ремонт чи замовлення карданних валів з нестандартними габаритами
Представлені різні модифікації блоків управління (односекційні, ручний пропорційний трисекційний, п`ятисекційний з фільтром, програмований для контролю з пам`яттю, трисекційний з регулюванням зворотнього потоку, 3-секційний ручний та ін.)
Крани шарової конструкції гарантують надійність регулювання потоків в системах обприскування і внесення добрив. Різні способи приєднання і великий вибір діаметрів дозволяють легко підібрати потрібну модель.
У нас можна замовити форсунку на три розпилювачі (для швидкого переходу на інші типи розпилювачів, що є оптимальним в разі переходу від однієї суміші до іншої при обробці культур; збільшується продуктивність обприскувача), інжекторного розпилювача (формує крапельно-бульбашковий струмінь робочої суміші, коли в краплях наявні повітряні бульбашки, які розриваються при ударі об поверхню рослини)
У цьому розділі представлені популярні моделі манометрів і витратомірів, оптимальних для встановлення на техніку виробництва компанії Богуслав. Серед них – манометр 250 бар, аміакостійкі моделі 10 бар і 25 бар, а також витратоміри FL463 (5-100 л/хв, 40 бар), і лінійка Wolf (L 463, T5 F-M, T6F)
Штанга являє собою металеву конструкцію з гідравлічною системою підйому та розкладання. Ця конструкція призначена для тримання елементів подачі і внесення рідини. Конструкції штанг нашого виробництва пройшли довгий шлях удосконалення завдяки оперативному збору зворотнього зв’язку та тісній співпраці з власним конструкторським відділом

ПрАТ "БОГУСЛАВСЬКА СIЛЬГОСПТЕХНIКА" пропонує своїм клiєнтам запчастини для обприскувачiв всiх моделей, якi виробляє. Важливе мiсце в асортиментi пропонованих запчастин займають насоси. Без них неможливо уявити сучаснi обприскувачi. Споживачi можуть бути впевненi в тому, що цi комлектуючі мають високу якiсть i надiйнiсть роботи, оскiльки їх виробниками є вiдомi зарубiжнi компанiї, однiєю з яких є "AnnoviReverberi" (Iталiя).

Ще одна категорiя запчастин - карданнi вали. Вiд надiйностi валiв i їх компонентiв не в останню чергу залежить здатнiсть агрегата тривалий час виконувати поставленi перед ним завдання. Ось чому такi запчастини для обприскувачiв купуються в одного з кращих захiдних виробникiв - фiрми "WEASLER".

Запчастини до обприскувачiв також включають в себе компоненти i блоки управлiння, вiд яких не в останню чергу залежить рiвень зручностi i комфорту роботи оператора з системами обприскуючого обладнання. Бiльш того, якiснi блоки здатнi тривалий час забезпечувати оптимальний розподiл робочої рiдини пiд час обприскування, а значить безпосередньо впливають на показники ефективностi агрегату.

Великий вплив на стабiльну i безперебiйну роботу системи подачi i розподiлу робочої рiдини грають i бiльш простi запчастини до причіпного обприскувача. Наприклад, можна уникнути безлiчi потенцiйних проблем, якщо використовувати в згаданих системах тiльки якiснi кульовi крани. Завдяки ним персоналу буде простiше i приємнiше працювати з агрегатом, а також не буде зайвих витрат сил i часу на усунення протiкань i поломок, пов'язаних з використанням неякiсних кранiв.

Серед пропонованих власникам обприскувальної технiки, деталей i комплектуючих, є i такi запчастини на причіпний обприскувач, як контрольно-вимiрювальнi прилади, якi допомагають вiдслiдковувати параметри робочого процесу. До таких належать манометри й витратомiри. З їх допомогою оператор отримує повну iнформацiю про те, який тиск зберiгається в системi подачi i розподiлу, а також  поточну витрату робочої рiдини. Звичайно, надiйна система обприскування немислима без надiйних розпилювачiв. Найважливiшим компонентом останнiх є форсунки вiд нiмецького виробника "Lechler". Данi запчастини для причіпних обприскувачів також поставляються клiєнтам ПрАТ "БОГУСЛАВСЬКА СIЛЬГОСПТЕХНIКА".

Автор: Александр Малый