Merlett Tecnoplastic

Merlett Tecnoplastic – провідний європейський виробник гнучких пластикових технічних шлангів. Компанія була заснована в 1952 роців Італії, успішно йде в ногу з часом і залишається лідером ринку. Серед сильних сторін Merlett - матеріали, які вона використовує, які вже апробовані і сертифіковані на момент їх використання. На додаток до оригінальної продукції, виробленої лише з ПВХ, компанія розширила свій асортимент, включивши в нього PP, EVA, PU і термопластичні еластомери.

Але тепер Merlett - це Continental. Міжнародна технологічна компанія Continental була заснована в 1871 році в Німеччині і постачає рішення для автомобілів, машин і інших транспортних засобів. У 2018 році обсяг продажів корпорації склав 44,4 мільярда Євро, і в даний час в ній працює понад 244 000 співробітників в 60 країнах і ринках. Наш досвід в області промислових шлангів реалізується через бізнес-підрозділ Industrial Fluid Solutions. Воно відноситься до бізнес-напрямку ContiTech в рамках Continental Group, де більш ніж 100-річний досвід робить її експертом в галузі шлангів і шлангопроводов для всіх промислових застосувань.

До них відносяться видобуток нафти і газу, харчова, водна, хімічна, фармацевтична, гірничодобувна, машинобудівна і багато інших галузей. Підрозділ Continental Industrial Fluid Solutions володіє великими ноу-хау в області обробки гуми, металу і термопластів.

Підрозділ Industrial Fluid Solutions і група Merlett разом налічують майже 3000 співробітників на 40 підприємствах по всьому світу.