Причіпні обприскувачі до трактора

АТЛАНТ 4200-36

Дана модель обприскувача з великим баком (4200л) і солідною шириною захвату (36м), стане незамінною в господарствах, де потрібно обробляти великі посівні площі.

Ширина смуги обробки, м 28, 32, 36
Об`єм основного бака, л 4200
Обприскувач причіпний АТЛАНТ-4200-28

Стандартна комплектація обприскувача даної моделі складається з великого баку (4200 л), в який можна заливати як розчини різних засобів захисту рослин, так і рідкі добрива. Модель оснащена гідропневматичною підвіскою і об’ємною штангоюсолідної довжини (28 м).

Ширина смуги обробки, м 28, 32, 36
Об`єм основного бака, л 4200
Обприскувач причіпний АТЛАНТ 3200

Професійні причіпні обприскувачі, які входять в серію АТЛАНТ, мають важливу перевагу: кути нахилу правого і лівого крил штанги регулюються окремо.

Можливі варіанти ширини смуги обробки, м 18, 22, 24, 28
Об`єм основного бака, л 3000
Обприскувач причіпний АТЛАНТ-3200-24 з системою осадження крапель

Модель причіпного обприскувача, оснащена гідравлічною штангою, виготовленою з алюмінієвого сплаву, і спеціальною системою осадження крапель. Причіпний обприскувач може плавно змінювати ширину колії в діапазоні від 1800 мм до 2550 мм.

Ширина смуги обробки, м 24
Об’єм основного бака, л 3200
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28

Причіпна модель обприскувача, оснащена гідравлічною штангою довжиною 28 м, висоту положення якої над рівнем землі (в діапазоні від 700 мм до 2300 мм) можна плавно змінювати прямо під час руху.

Ширина смуги обробки, м 28
Об'єм основного бака, л 3000
Обприскувач причіпний ТИТАН 3000-24

Причіпний обприскувач серії ОП, здатен виконувати ефективну обробку рослин, завдяки широкому захвату штанги (24 м), великому баку для робочого розчину добрив (3000 л) і продуктивному насосу системи обприскування (250 л/хв)

Ширина смуги обробки, м 24
Об’єм основного бака, л 3000

Це надійний та високопродуктивний обприскувач, який має просту та дуже міцну конструкцію, що гарантує довгий термін служби машини навіть при підвищених навантаженнях.

Ширина захвату, м 24
Бак, л 3200
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22

Зручна у використанні модифікація причіпного обприскувача, яка має надійну конструкцію. Ефективно обробляє великі площі, завдяки гідравлічній штанзі з шириною захвату 22м, висоту положення якої можна змінювати в діапазоні 0,6-1,85 м

Ширина смуги обробки, м 22
Об’ємосновного бака, л 3000
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18

Цей причіпний агрегат здатний проводити обробку рослин на значній площі з мінімальною кількістю дозаправок робочою рідиною. У комплект обладнання системи обприскування входять насос італійського виробництва і розпилювачі німецького виробництва

Ширина смуги обробки, м 18
Об’єм основного бака, л 3000
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22

Довжина гідравлічної штанги представленої моделі причіпного обприскувача – 22 м. Бак для робочої рідини оснащений інжекторними змішувачами з керамічними вставками, а система обприскування укомплектована форсунками з щілинними і інжекторними розпилювачами.

Ширина смуги обробки, м 22
Об’єм основного бака, л 2500
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18

Конструкція ходової частини даного агрегата дозволяє плавно регулювати ширину колії (від 1550 мм до 2100 мм), завдяки чому він має відмінну прохідність. Управління процесом обприскування відбувається за допомогою бортового комп’ютера

Ширина смуги обробки, м 18
Об`єм основного бака, л 2500
Обприскувач причіпний ОДІССЕЙ-2000-22

Головною перевагою представленого обприскувача є можливість виконувати обробку рослин без дозаправки на великій площі (об’єм бака - 2 кубометри). Він також може комплектуватися міксером для приготування робочої суміші прямо в баку.

Ширина смуги обробки, м 22
Об’єм основного бака, л 2000
Обприскувач причіпний оп-2000 ОДІССЕЙ-2000-18

В конструкції даного обприскувача передбачене регулювання висоти гідравлічної штанги (діапазон 0,7-1,85 м) безпосередньо під час руху. Завдяки невеликому баку і відносно короткій штанзі обприскувач є легким і маневреним.

Механізм складання/розкладання штанги гідравлічний
Ширина смуги обробки, м 18

Обприскувач причіпний - це сільськогосподарський агрегат, який складається з системи розпилення, гідравлічної штанги і бака запасу робочої рідини, встановлених на загальному несамохідному шасі. Шасі та система розпилення оснащені технічними засобами, що дозволяють агрегатувати їх з тяговою машиною (як правило, в якості такої машини використовують трактор), яка здатна переміщати оприскувач до трактора МТЗ по робочому маршруту, одночасно приводячи в дію насос системи обприскування.

Обприскувачi причiпнi вiд виробника

ПрАТ "БОГУСЛАВСЬКА СIЛЬГОСПТЕХНIКА" пропонує своїм клiєнтам кращi причiпнi обприскувачi як за якiстю, так i за функцiональними можливостями.

Високiй якостi деталей i вузлiв обприскувачiв для трактора сприяють два важливi чинники: застосування при їх виготовленнi прогресивних сучасних технологiй i конструктивних рiшень, а також використання комплектуючих всесвiтньо вiдомих фiрм-виробникiв обладнання, що використовується в сiльському господарствi. Ось деякi з них: "AnnoviReverberi" (насоси для обприскувачiв), "Weasler" (карданнi вали для сiльгосптехнiки), "Lechler" (розпилювачi), "Raven" (обладнання для точного землеробства), "ARAG" (системи комп'ютерного контролю та пластиковi деталi для систем розпилення).

Причіпні обприскувачi до трактора, якi виготовляє ПрАТ "БОГУСЛАВСЬКА СIЛЬГОСПТЕХНIКА", мають безлiч переваг. Перш за все варто вiдзначити великий асортимент моделей, що дозволяє клiєнтовi вибрати саме той оприскувач прицепний до трактора МТЗ, який найкраще пiдiйде його господарству. Моделi вiдрiзняються одна вiд одної об'ємом бака для робочої рiдини, довжиною гiдравлiчної штанги, продуктивнiстю насоса системи обприскування, типорозмiром шин i iншими параметрами. Однак, оприскувач до трактора має високу швидкiсть i маневренiсть, можливiсть змiни висоти положення штанги вiдносно рiвня землi, можливiсть плавно змiнювати ширину колiї, та пристрої, якi поглинають коливання штанги i стабiлiзують її положення вiдносно горизонту. Окрiм того, тракторні обприскувачі зручні в керуванні як пiд час їх перемiщення по робочому маршруту, так i у вiдношеннi до контролю за самим процесом обприскування та пiдготовки робочої рiдини. Конструкцiя шасi, навiгатор, автопiлот, бортовий комп'ютер, мiксери рiзних об'ємiв,спецiальнi комплекти обладнання (деякi з цих позицiй доступнi опцiонально) роблять процес роботи з такими обприскувачами по-справжньому комфортним.

Купити обприскувач до трактора в Українi

Якщо ви бажаєте придбати причіпний обприскувач, звернiться в ПрАТ "БОГУСЛАВСЬКА СIЛЬГОСПТЕХНIКА" i переконайтеся в їх вiдмiннiй якостi i прийнятних цiнах.

Автор: Александр Малый