Причіпний обприскувач оп-2000 ОДІССЕЙ-2000-18

Обприскувач причіпний оп-2000 ОДІССЕЙ-2000-18
Обприскувач причіпний оп-2000 ОДІССЕЙ-2000-18
фото 01
фото 01

В конструкції даного обприскувача передбачене регулювання висоти гідравлічної штанги (діапазон 0,7-1,85 м) безпосередньо під час руху. Завдяки невеликому баку і відносно короткій штанзі обприскувач є легким і маневреним.

Механізм складання/розкладання штанги гідравлічний
Ширина смуги обробки, м 18
Об`єм основного бака, л 2000
Об`єм подачі насоса, м3/год 8,7
Типорозмір шин 9.5R32
Діапазон зміни ширини колії, м 1,4 -2,1
Дорожній просвіт, мм 550
Вага агрегату, т 1,3
Діапазон регулювання висоти положення штанги, м 0,7-1,85
Карданний вал Т2

Обприскувач ОДIССЕЙ 2000-18 (ОП-2000, ОПК-2000ШПС)

Дана модель демонструє вдале удосконалення широковiдомої моделi радянських обприскувачiв ОП-2000. Цей агрегат поєднує в собi якiсть, надiйнiсть i зручнiсть в експлуатацiї.

Причіпний обприскувач ОП-2000 має кiлька ключових особливостей, якi роблять обробку культур за допомогою даної моделi дуже зручною.

Перша особливiсть - можливiсть за допомогою пiдвiски паралелограмної конструкцiї i двох гiдравлiчних цилiндрiв просто пiд час обробки плавно регулювати висоту гiдравлiчної штанги вiд землi в дiапазонi вiд 0,7 м до 1,85 м.

Друга особливiсть - можливiсть безступеневого регулювання ширини колiї обприскувача в дiапазонi вiд 1,4 м до 2,1 м.

Третя особливiсть - обприскувач ОП-2000 має механiзми гасiння коливань i захисту вiд вiдхилень при русi i наїздi на перешкоду, якими оснащена гiдравлiчна штанга агрегату. Маятниковий механiзм стабiлiзує її положення, в той час як спецiальна система гасить динамiчнi навантаження (коливання), а механiзм захисту повертає її в колишнє положення у випадку, якщо наїзд на перешкоду призвiв до вiдхилення штанги в горизонтальнiй площинi.

Четверта особливiсть - гiдравлiчний механiзм для розкладання штанги з транспортного положення в робоче i складання назад.
Довговiчнiсть i надiйнiсть, яку має обприскувач причіпний ОП-2000, забезпеченi технологiями, якi застосовуються при виготовленнi, а також високоякiсними комплектуючими американського i європейського виробництва.

Металевi елементи гiдравлiчної штанги i рами обприскувача при виробництвi спочатку обробляють пiскоструменем, а потiм фарбують порошкоподiбним полiмером. Це надає їм вiдмiнної антикорозiйної стiйкостi.

Ходова частина агрегату укомплектована карданним валом голландського виробника "Weasler".

Система обприскування укомплектована високопродуктивним насосом виробника "Annovi Reverberi" (Iталiя) i розпилювачами виробника "Lechler" (Нiмеччина).

Також, за бажанням клiєнта можливостi обприскувача Одіссей ОП-2000 можуть бути iстотно розширенi за рахунок його додаткової комплектацiї системами комп'ютерного управління BRAVO, системами паралельного керування, пристроєм для самозаправки та ін.

Автор: Виталий Серый

СИСТЕМА КОМП’ЮТЕРНОВОГО УПРАВЛІННЯ BRAVO 180S– 3, 5 або 7 секцій (AGAR Італія) підтримує задану норму внесення хімікатів в автоматичному режимі, незалежно від швидкості руху обприскувача і виключає вплив людського фактора на якість обробки.

СИСТЕМА КОМП’ЮТЕРНОВОГО УПРАВЛІННЯ BRAVO 400SLT – 7 секцій з інтегрованим GPS навігатором (AGAR Італія) призначена для комплексного управління обприскувачем з функцією автоматичного відключення секцій штанги, які знаходяться над вже обробленою площею для уникнення повторної обробки.

СИСТЕМА КОМП’ЮТЕРНОВОГО УПРАВЛІННЯ BRAVO 400SIBX 100 – дозволяє збільшити кількість секцій до 13, а в комбінації з СИСТЕМОЮ SELETRONє можливість автоматичного відключення окремо кожного розпилювача, який знаходиться над уже обробленою площею для уникнення повторної обробки.

СИСТЕМИ ПАРАЛЕЛЬНОГО КЕРУВАННЯ – MATRIX 430 АБО RAVENCRUIZERIIдозволяють оператору ефективно працювати в полі з мінімальними пропусками та перекриттями.

МІКСЕР – робочої рідини призначений для швидкого і якісного приготування робочого розчину при заправці обприскувача. Використання міксера допомагає уникнути утворення піни при заправці обприскувача, а також повністю використовувати хімічні препарати, завдяки функції промивання каністр. На замовлення можуть бути встановлені міксери з об’ємом бака: 28, 35, 42, та 50 літрів.

КАРДАННИЙ ВАЛ з шарніром рівних кутових швидкостей дозволяє не вимикати привід насоса обприскувача від ВВП трактора на поворотах та розворотах.

Встановлення LEDОСВІТЛЕННЯ дозволяє контролювати якість обробки посівів в темну пору доби. На замовлення може бути встановлена система з 4 потужними прожекторами, або з індивідуальними світлодіодами , які встановлюються над кожним розпилювачем.

За бажанням клієнта можна встановити КОЛЕСА 11,2R42

ПРИСТРІЙ САМОЗАПРАВКИ надає можливість закачувати воду в бак з іншої ємності або водоймища власним насосом.

КОМПЛЕКТ «ЗАПРАВКА БАКА ПРИМУСОВА» призначений для заправки основного бака обприскувача через заправник за допомогою насоса заправника.

ФОРСУНКИ НА ТРИ РОЗПИЛЮВАЧІ (Lechler) особливо ефективно використовувати при необхідності у швидкому переході з одного препарату на інший, або з однієї норми внесення на іншу.

ТУРБОЗМІШУВАЧ. Встановлення додаткових 4 потужних інжекторних змішувачів в нижній частині бака обприскувача, дозволяє за 2 хвилини якісно перемішати робочий розчин при заправці хімікатів.

ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ водяною системою з двома чотириходовими кранами призначення для управління основними функціями обприскувача та дозволяє полегшити роботу оператора та запобігти помилкам в управлінні обприскувачем.

Узгодити наявність і ціну