Обладнання І Агрегати

З допомогою причіпних агрегатів для обприскування можна виконувати обробку широкого спектру культур. Широкий модельний ряд дозволяє вибрати оптимальну модель як по ширині полоси обробки (від 18 до 36 м) так і за іншими параметрами.
Використовуючи додаткове обладнання, таке як бортовий комп’ютер, навігатор, системи автопідрулювання і автовідключення форсунок, можна досягти повного контролю над точністю руху техніки по маршруту і процесом обприскування.
Внесення КАС і аміачної води відбувається з допомогою спеціальних агрегатів для внесення добрив, оснащених ємностями запасу робочої рідини, виготовленими з відповідних матеріалів, і системою введення, яка складається з компонентів, які оптимально підходять для виконання цього завдання.
Нормальне функціонування сільгосптехніки, яка безпосередньо проводить обприскування і внесення добрив, може стати неможливим без обладнання, в якому добрива зберігаються і доставляються туди, де використовується така техніка.
Сьогодні фермери стикаються з проблемою браку або відсутності с/г техніки. Ми пропонуємо Вам скористатися послугою оренди обприскувачів, підживлювачів та отримати низку переваг: вартість оренди значно менша в порівнянні з покупкою, відсутність витрат на ТО та ремонт. Ознайомтеся з технікою, яка є у нас.
Система внесення рiдких мiнеральних добрив дозволяє поєднати механiчну обробку iрунту або висiв зерна з процесом внесення рiдких мiнеральних добрив. Пiд'єднавши до Вашого агрегату таку систему, Ви зможете iстотно заощадити час i ресурси.