Обприскувач причіпний ОДІССЕЙ-2000-22

Обприскувач причіпний ОДІССЕЙ-2000-22
Обприскувач причіпний ОДІССЕЙ-2000-22

Головною перевагою представленого обприскувача є можливість виконувати обробку рослин без дозаправки на великій площі (об’єм бака - 2 кубометри). Він також може комплектуватися міксером для приготування робочої суміші прямо в баку.

Ширина смуги обробки, м 22
Об’єм основного бака, л 2000
Об’єм подачі насоса AnnoviReverberi, м3/год 8,7
Типорозмір шин 9.5R32
Діапазон зміни ширини колії, м 1,4 -2,1
Кліренс, мм 550
Вага агрегата, т 1,3
Діапазон регулювання висоти положення штанги, м 0,7-1,85
Карданний вал, виробник/модель Т2

Причіпний обприскувач ОДІССЕЙ-2500-22 (ОПК-2500-22 ШПС)

Агрегат даної моделi вiдмiнно пiдiйде для обробки культур у господарствах iз малим i середнiм земельним банком, а також там, де неможливо використовувати велику габаритну технiку. Завдяки своїй маневреностi обприскувачi цiєї серiї з легкiстю виконають обробку посiвiв на невеликих дiлянках, при цьому забезпечуючи менший тиск на грунт.

Пiдтримання концентрацiї робочого розчину на одному рiвнi забезпечуєтьсядвома iнжекторними змiшувачами з надiйними керамiчними наконечниками, якими укомплектовано основний бак. Вони встановленi на днi ємностi.

Щоб зробити роботу з обприскувачем бiльш комфортною, його можна опцiональнодооснастити мiксером, за допомогою якого можна готувати робочий розчин просто в баку.

Для пiдвищення надiйностi роботи обприскувача в його конструкцiї були застосованi вузли та комплектуючi кращих свiтових виробникiв. Насос  i комп'ютер (опцiя) - iталiйського виробництва, розпилювачi - нiмецького, карданний вал - голландського, GPS навiгатор (опцiя) - американського. Назви фiрм-виробникiв приводяться нижче, в таблицi з технiчними характеристиками.

Не стане проблемою i змiна деяких технiчних характеристик агрегату, якi безпосередньо впливають на ефективнiсть його роботи i прохiднiсть.Наприклад, висота його штанги вiд рiвня землi може бути плавно змiнена безпосередньо в процесi руху. Цю можливiсть забезпечують два гiдроцилiндри i паралелограмна конструкцiя пiдвiски. Мiнiмальна висота - 0,7 м.  - максимальна - 1,85 м.

Крiм того, якщо виникне необхiднiсть, можна безступiнчатим чином змiнювати ширину колiї обприскувача в межах 1,4 м - 2,1 м.

Високу прохiднiсть цiєї моделi забезпечує iстотний клiренс - 550 мм.

Рама i плоска гiдравлiчна штанга агрегату виготовленi з корозiйностiйких елементiв (обробленi пiскоструменем i пофарбованi порошковим полiмером металевi деталi). Також в конструкцiї передбаченi вузли та елементи, необхiднi для гасiння коливань (гiдромеханiчна система), стабiлiзацiї (маятниковий механiзм) та повернення в робоче положення при вiдхиленнi в горизонтальнiй площинi у випадку наїзду на перешкоду.

Автор: Виталий Серый

Комп'ютер, виробник/модель: ARAG / Bravo 180
GPS навiгатор, виробник / модель: RAVEN / Cruizer II
Мiксер, л: 20 (в комплектi йде пристрiй промивання канiстр)

Узгодити наявність і ціну