Автопiлот Smart Steer

Автопiлот Smart Steer
Автопiлот Smart Steer
Автопилот Smart Steer
Автопилот Smart Steer

Система автопідрулювання, оснащена вбудованим гіроскопом, що має три осі, які використовуються для коригування помилок на схилі і нерівностях. Забезпечує водіння як по паралельним, так і по криволінійним маршрутам. Ручне управління не блокує

Система для автоматичного пiдрулювання Smartsteer (складається з крiплення пiд колесо керма, виконаного з металу, i колеса зубчастої конструкцiї на колонцi керма, якi фiксуються за допомогою штифтiв) дозволяє з великим комфортом водити технiку уздовж рядiв, не використовуючи при цьому руки i зберiгаючи обiзнанiсть про вiдхiд з курсу, завдяки СПВ.

Головним призначенням цiєї системи є захист вiд людського чинника - не дозволити водiєвi агрегату помилитися (вильнути). При цьому, водiй зберiгає можливiсть здiйснювати управлiння технiкою. iншими словами, блокування ручного управлiння не виконується.

Вiд пристроїв, якi виготовляють конкуруючi фiрми, ця система вiдрiзняється сучаснiшою конструкцiєю, яка не вимагає демонтажу керма i вiд'єднання iнших конструктивних частин. Тому, коли необхiдно перемонтувати систему на iншу технiку, здiйснити це набагато простiше.
Немає потреби в крiпленнях спецконструкцiй, якi пiдiйдуть тiльки до конкретної технiки.

Достоїнства i особливостi:

  • Водiння по паралельних i криволiнiйних маршрутах.
  • Конструкцiя виконана цiлком з металу.
  • Пiдходить для монтажу на технiцi, укомплектованiй гiдропiдсилювальним обладнанням керма або гiдравлiкою (для самохiдного обприскувача, комбайна, трактора типу МТЗ-82).
  • Немає потреби в деiнсталяцiї керма.
  • Iнтегрований гiроскоп з трьома осями здiйснює коригування помилок на ухилах i нерiвних мiсцях.

Автор: Александр Малый

Узгодити наявність і ціну