Міксер Polmac 50

Міксер Polmac 50
Міксер Polmac 50

Відмінною особливістю цього міксера є значний розмір бачка і додаткова кришка, яка оберігає датчики під час процесу обприскування.

Об`єм 50л.
Оглядове вікно 2 шт.
Препаративна форма пестицидів сухі, гранульовані, емульсії, рідкі.

Мiксери робочої рiдини такого принципу дiї забезпечують поступове розмiшування з водою препаратiв для обробки рослин, подають робочий розчин в бак, мають додаткову функцiю промивання канiстр i ємностi мiксера.

Для приготування розчину в даному мiксерi використовується ежекторний трiйник.  При використаннi такого трiйника, прискорюється процес заправки бака обприскувача препаратом, за рахунок виключення утворення в ньому пiни.  Саме процес поступової подачi вже розчиненого у водi пестициду в основний бак обприскувача через зворотний клапан i зменшує пiноутворення.

Оператор має найменший контакт з хiмiчними препаратами за рахунок того, що операцiї зi змiшування пестициду з водою вiдбуваються на зручному рiвнi.  Тобто оператор, стоячи на землi, може провести всi необхiднi манiпуляцiї.  Крiм того, в комплектi з мiксером поставляються всмоктуючий пiстолет i шланг, за допомогою яких можна зробити заправку пестициду в бачок мiксера з великих канiстр.  А два оглядовi вiкна дозволяють контролювати процес всерединi бачка мiксера.

Додаткова кришка захищає датчики, якiстають у нагодi тiльки пiд час процесу змiшування, вiд пошкодження.

Якiсний пластик бачка мiксера не пiддається впливу пестицидiв.  Для спрощення догляду за ємнiстю бачка є функцiя промивання мiксера.

Автор: Александр Малый

Узгодити наявність і ціну