Міксер Boguslav 28

Міксер Boguslav 28
Міксер Boguslav 28

Додаткове обладнання для приготування робочого розчину, що працює за принципом ежекції.

Об`єм 28л.
Оглядове вікно немає.
Робота з препаратами для приготування розчину сухі, гранульовані, рідкі.

Мiксер робочої рiдини призначений для швидкого i якiсного приготування маточних розчинiв при заправцi обприскувачiв. Дане обладнання запобiгає пiноутворенню в баку обприскувача, а також зменшує втрату препаратiв за рахунок промивки ємностей з-пiд препаратiв для повного використання дорогих пестицидiв.

Пiд час внесення засобiв захисту рослин безпосередньо в основний бак обприскувача вiдбувається неконтрольоване пiноутворення. У пiдсумку, оператор повинен витрачати час, чекаючи, коли осяде пiна, щоб закiнчити заправку. А будь-який аграрiй знає, наскiльки дорога кожна хвилина, особливо навеснi. Використовуючи мiксер робочої рiдини, ви з успiхом впораєтеся з цiєю проблемою. Оскiльки з використанням цього обладнання ви отримуєте повний контроль над пiноутворенням i якiстю одержуваного робочого розчину.

В основi роботи мiксера застосований принцип ежекцiї, тобто вода вiд насоса пiд тиском подається в нижню частину мiксера (трiйник iнжектора), де вiдбувається забiр невеликої кiлькостi препарату з мiксера i подача його в бак обприскувача. Даний процес змiшування дає можливiсть швидше пiдготувати обприскувач до роботи.

Також вiдпадає необхiднiсть пiднiмати важкi канiстри з хiмiчними препаратами до горловини бака, яка знаходиться на значнiй висотi. Таким чином економиться не тiльки час на заправку, а й мiнiмiзується контакт оператора з небезпечними хiмiчними препаратами. Все що потрiбно зробити оператору, це залити або засипати препарат в ємнiсть мiксера, натиснути на важiль i почекати, поки препарат перемiшається з водою i буде поданий в основний бак.

Мiксер Boguslav 28 вiтчизняного виробництва складається з полiетиленового бака на 28 лiтрiв, пристрою для промивання канiстри i рамки для крiплення мiксера до обприскувача. Мiсткий бак з мiцного полiетилену має тривалий термiн служби, за умови дотримань простих правил експлуатацiї. У разi, коли використовуються рiдкi пестициди i потрiбно промити канiстру, можна скористатися пристроєм для промивання канiстр, який дозволить використовувати дорогi пестициди до останньої краплi.

Автор: Александр Малый

Узгодити наявність і ціну