ПЖУ-3500 для внесення безводного аміаку

ПЖУ-3500 для внесення безводного аміаку
ПЖУ-3500 для внесення безводного аміаку
фото 01
фото 01
фото 02
фото 02
фото 03
фото 03
фото 04
фото 04
фото 05
фото 05
фото 06
фото 06
фото 07
фото 07

Цей агрегат здатний вносити в ґрунт рідкий безводний аміак на глибину до 210 мм. Смуга обробки має ширину 10 метрів, а об`єм ємності для аміаку, яка входить в комплект, - 3,5 кубометри

Позначення моделі ПЖУ- 3500
Площа обробки, га/годосн.часу 8,4-15,6
Об'ємне подання насоса, л/хв. 250
Оброблювана ширина, м 10
Діаметр металевих дисків, мм 530
Число дисків в агрегаті, шт. 19
Глибина, на яку вносяться добрива, мм 210
Об'єм місткості для добрив, л 3520
Діапазон швидкості при обробці добривом, км/год 7-14

Аплiкатор для внесення добрив (безводний амiак)
серiя ПЖУ, модель 3500

Внесення в iрунт безводного амiаку в рiдкому виглядi - основне призначення цього агрегату.

Органи внесення добрив - дискового типу. Вiдразу ж за металевими дисками змонтованi ножi, що мають фiгурний перерiз. На них закрiпленi металевi трубки, через якi подається добриво.

Використовуючи спецiальний регулятор, можна задавати норми подання добрива на секцiї агрегату. Щоб об'єм подання добрив точно вiдповiдав нормi при будь-якiй швидкостi руху агрегата, подаючий насос приводиться в дiю вiд колеса.

Для забезпечення довговiчностi, надiйностi i безпеки аплiкатора конструктори використали високоякiснi комплектуючi i матерiали. Подання рiдких добрив вiдбувається з допомогою насоса плунжерного типу американського виробництва. Бак для добрив виготовлений з металу високої мiцностi, стiйкого до дiї безводого амiаку, i має товстi стiнки.

Ефективнiсть використання аплiкатора досягнута за рахунок пiдтримки в системi робочого тиску в 4-6 атмосфер, що перешкоджає забиванню подаючих трубок. Добрива вносяться ефективно i рiвномiрно по всiй ширинi роботи агрегату, завдяки використанню в конструкцiї системи подання спецiального розподiльника, так званого "девайдера". Вiн забезпечує рiвномiрнiсть розподiлу потоку добрив до робочих елементiв аплiкатора. Також конструкцiєю розподiльника передбачений захист вiд протiкань робочої рiдини, коли агрегат зупиняється або розвертається. "Девайдер" перекриває систему подачi при падiннi тиску в системi подання добрив нижче рiвня в 0,5 атмосфер. Таким чином, економiчнi втрати вiд протiкання рiдких добрив, забруднення довкiлля i токсична дiя на робочий персонал практично зведенi до нуля.

Аплiкатори можна агрегатувати з моделями тракторiв потужнiстю 150-170 к.с. (клас тяги 3). Спосiб з'єднання з трактором - напiвпричiпний.

Автор: Александр Малый

До аплiкатора можна замовляти додаткове устаткування. Цистерни для зберiгання безводного амiаку об'ємом 25 м3, 50 м3, 75 м3 i 100 м3 йдуть в комплектi "Устаткування для зберiгання рiдких мiнеральних добрив". Причiп-цистерна ЗБА- 4 (заправник безводного амiаку) мiсткiстю 4 тони йде разом з компресором в комплектi "Устаткування для перекачування i транспортування рiдких мiнеральних добрив".

Узгодити наявність і ціну