Штанги об'ємні

7-ми секційна штанга призначена для кріплення елементів подачі і внесення рідини. Гідравлічна штанга об'ємної конструкції довжиною 18/22/24/28 метрів з маятниковим механізмом стабілізації і гідромеханічною системою гасіння коливань виготовлена у вигляді об’ємної ферми(трикутної)

Маятниковий механізм стабілізації штанги в вертикальній і горизонтальній площинах, доукомплектований гідравлічними амортизаторами і пружинами, утримує штангу паралельно площині поля незалежно від рельєфу. За рахунок зміни жорсткості пружин, механізм надійно працює при швидкості агрегату до 12 км/год навіть на схилах. Повний гідропривід штанги дає змогу регулювати висоту та переводити штангу з транспортного положення в робоче і навпаки з кабіни трактора.

При виробництві штанги виконується піскоструминна обробка з наступним порошковим фарбуванням, що гарантує довговічність лакофарбового покриття та надійний захист конструкцій від корозії.

Паралелограмна підвіска з двома гідроциліндрами дозволяє плавно змінювати висоту установки штанги від 0,6 до 1,85 метра навіть під час руху. Механізм захисту крайніх секцій штанги при зіткненні з перешкодою допускає їх відхилення в вертикальній і в горизонтальній площинах. Після проходження перешкоди секції повертаються в початкове положення. Має достатню жорсткість для роботи з підвищеними навантаженнями, підвищений ресурс роботи та забезпечує стійкість проти динамічних навантажень.

Крайні секції штанги обладнані пружинним захисним механізмом, який забезпечує відхилення секції в горизонтальній та вертикальній площинах при зіткненні з перешкодою, та повернення її в робоче положення без пошкоджень.

Узгодити наявність і ціну