Обприскувач причіпний АТЛАНТ-3200-24 з системою осадження крапель

Обприскувач причіпний АТЛАНТ-3200-24 з системою осадження крапель
Обприскувач причіпний АТЛАНТ-3200-24 з системою осадження крапель
ОПК-3000-24 П - лето
ОПК-3000-24 П - лето
ОПК-3000-24 П - лето
ОПК-3000-24 П - лето
ОПК-3000-24 П - лето
ОПК-3000-24 П - лето
ОПК-3000-24 П - лето
ОПК-3000-24 П - лето

Модель причіпного обприскувача, оснащена гідравлічною штангою, виготовленою з алюмінієвого сплаву, і спеціальною системою осадження крапель. Причіпний обприскувач може плавно змінювати ширину колії в діапазоні від 1800 мм до 2550 мм.

Ширина смуги обробки, м 24
Об’єм основного бака, л 3200
Об’єм подачі насоса, л/хв 250
Типорозмір шин 11.2R48
Діапазон регулювання ширини колії, м 1,8 -2,55
Кліренс, мм 700
Форсунки, кількість розпилювачів 3 шт
Комп'ютер, виробник (країна) / модель ARAG (Італія) / Bravo 180 (для 5 секцій)
Міксер (Італія), л 28 (з пристроєм промивання каністр)
Комплект «Промивання бака з баком для чистої води»

Обприскувач причiпний АТЛАНТ-3200-24 

Сучасний i ефективний причiпний обприскувач з простою i надiйною конструкцiєю.

Гiдравлiчна штанга обприскувача виконана у виглядi об'ємної ферми, звареної з профiльних труб з рифленням. Матерiал труб - алюмiнiй. Використання спецiального алюмiнiєвого сплаву забезпечує високу антикорозiйну стiйкiсть навiть при регулярнiй роботi з рiдкими добривами. Окрiм того, вага такої штанги менша, нiж виготовленої зi сталi, а термiн служби довше.

Висоту положення штанги над рiвнем землi можна плавно змiнювати, не зупиняючи руху агрегата, завдяки спецiальнiй паралелограмнiй пiдвiсцi з двома гiдроцилiндрами i азотним енергоакумулятором. Дiапазон висоти: 500 мм - 2300 мм. Крiм того, така пiдвiска ефективно гасить динамiчнi навантаження.

Також штанга оснащена спецiальним механiзмом захисту її крайнiх секцiй. Вiн забезпечує повернення штанги в попереднє положення в разi вiдхилень в горизонтальнiй або вертикальнiй площинi при наїздi на перешкоду.

Обприскувач має зручну панель управлiння, яка дає можливiсть контролювати процеси: приготування робочого розчину в мiксерi, подачу робочої рiдини до розпилювачiв, промивку бака i системи обприскування, заправку чистою водою основного бака об'ємом 3200 лiтрiв i допомiжного об'ємом 300 лiтрiв. Панель знаходиться в переднiй частинi агрегату.

На особливу увагу заслуговує спецiальна система осадження крапель. Вона покращує ефективнiсть обробки i дозволяє працювати навiть в умовах вiтряної погоди. При цьому не вiдбувається знесення крапель робочої рiдини вiтром. Завдяки цiй системi термiни обробки скорочуються, а норма внесення добрив може бути знижена на 30%.

Принцип роботи даної системи полягає в наступному: повiтряний потiк забезпечує ефективне проникнення крапель в посiви без знесення їхнiх вiтром i випаровування. Розмiр крапель виходить найбiльш оптимальним - до 200 мiкрон. У таких крапель бiльш велика контактна поверхня, а також бiльш високий коефiцiєнт покриття поверхнi рослин. Для нижньої частини листа вiн становить до 45%, в той час як звичайне обприскування не дозволяє досягти коефiцiєнта вище 4%.

Щоб центр ваги агрегату був розташований оптимально, бак запасу чистої води розмiщений в його переднiй частинi, по центру. Наповнювати бак можна як через призначену для цього горловину, так i використовуючи насос системи обприскування в комплектi, з необхiдним в даному випадку,всмоктуючим рукавом, на кiнцi якого встановлений фiльтр.

Система промивки дозволяє промивати насос i систему обприскування навiть коли в основному баку є робоча рiдина. Внутрiшнi стiнки бака миються двома форсунками, що обертаються.

Для забезпечення високої надiйностi роботи всiх систем обприскувача вiн укомплектований розпилювачами фiрми "Lechler" (Нiмеччина) i iншим iмпортним обладнанням (дивiться таблицю з характеристиками).

Автор: Виталій Сірий

GPS навiгатор, виробник (країна) / модель: RAVEN (США) / Cruizer II

Узгодити наявність і ціну