Обприскувач причіпний ТИТАН 3200-24

Це надійний та високопродуктивний обприскувач, який має просту та дуже міцну конструкцію, що гарантує довгий термін служби машини навіть при підвищених навантаженнях.

Ширина захвату, м 24
Бак, л 3200
Насос Annovi Reverberi, л/хв 250
Типорозмір шин 9.5R42
Ширина колії, мм 1400-2100
Кліренс, мм 650
Вага, кг 2300
Робоча висота штанги, мм 400-2200
Карданний вал Т4, L=1210мм
Комплект «Промивка бака з баком 300л для чистої води» встановлено
Комплект інжекторний змішувач встановлено
Комп’ютер ARAG – Bravo 400S LT з вбудованим GPS навігатором та автоматичним закриттям секцій (7 секцій) встановлено
Міксер 35л з пристроєм для опускання-піднімання встановлено
Форсунки на 3 розпилювачі (3 інжекторних IDK) встановлено
Комплект «Самозаправка» встановлено

Гідравлічна штанга об’ємної конструкції виконана з гнутого листового металу. Така технологія дозволила значно збільшити термін її експлуатації. Штанга має довжину 24 метри і розроблена спеціально для інтенсивного використання та оптимального розподілу навантажень. При виробництві штанги та рами виконується піскоструминна обробка з наступним порошковим фарбуванням, що гарантує довговічність лакофарбового покриття та надійний захист конструкцій від корозії.

Паралелограмна підвіска штанги з азотним енергоакумулятором та двома гідроциліндрами для піднімання штанги забезпечує плавність ходу штанги і гасіння динамічних навантажень, та дозволяє плавно змінювати робочу висоту штанги від 0,4 до 2,2 метра навіть під час руху.

Маятниковий механізм стабілізації штанги обладнаний гідромеханічною системою гасіння вертикальних і горизонтальних коливань, та забезпечує горизонтальне положення штанги незалежно від нерівностей поля.

Механізм захисту штанги при зіткненні з перешкодою дозволяє незначне відхилення штанги в вертикальній та горизонтальній площинах. Крайні секції штанги обладнані пружинним захисним механізмом, який забезпечує відхилення секції в горизонтальній та вертикальній площинах при зіткненні з перешкодою, та повернення її в робоче положення без пошкоджень.

Форсунки встановлені на колектори з нержавіючої сталі та повністю захищені від пошкодження конструкцією штанги. Пластикова захисна спіраль встановлена на напірні шланги в місцях можливого їх пошкодження та перегину.

Бак для чистої води розташований в передній центральній частині обприскувача для оптимального розташування центру його тяжіння. Заливати рідину в основний бак можна або через заливну горловину, або за допомогою насоса обприскувача через рукав з всмоктуючим фільтром. Ергономічна обтічна форма бака дозволяє використовувати робочий розчин до останньої краплі.

Два інжекторних змішувача з керамічними форсунками, що встановлені на дні бака підтримують постійну концентрацію робочої рідини.

Система промивки дозволяє промити насос та систему розпилення обприскувача навіть якщо основний бак заповнений робочою рідиною, а для ефективної промивки внутрішніх стінок бака, встановлені дві потужні обертові форсунки.

Узгодити наявність і ціну