Заправник 5000л

Заправник 5000л
Заправник 5000л
фото 01
фото 01
фото 02
фото 02

У пересувній пятикубовій ємності заправника цієї моделі можна готувати суміш для удобрювання і транспортувати її до місць заправки обприскувачів. Сама заправка проводиться за допомогою насоса, який входить в комплект, і має здатність перекачувати 700 л / хв

Об’єм ємності, л 5000
Об'ємна подача насоса (гідропривід), л/хв. 700/500
Габарити, Д х Ш х В в мм 2950х2450х2150

Заправник моделi "1х5000"

Дана модель заправника - пересувна ємнiсть, оснащена необхiдним технологiчним обладнанням для приготування сумiшi для удобрювання, з подальшим транспортуванням цiєї сумiшi i заправкою нею ємностей обприскувачiв. У заправнику також можна зберiгати i транспортувати звичайну воду.

Для забезпечення довговiчностi, надiйностi i безпеки заправника виробником були використанi високоякiснi комплектуючi та матерiали. Подачу рiдких добрив здiйснює насос вiдцентрового типу американського виробника "AcePumps", який приводиться в дiю гiдравлiчною системою трактора (опцiонально можлива комплектацiя насосом з приводом вiд мотопомпи). Технологiчнi процеси заправки i спорожнення бака для добрив здiйснюються за допомогою системи кранiв iталiйського виробництва. Бак виготовлений зi спецiального полiетилену, стiйкого до впливу хiмiчних речовин, i має товстi стiнки (10 мм).

Контроль за дотриманням пропорцiй кожного з компонентiв розчину (їх точним дозуванням) здiйснюється за допомогою лiчильника рiдини (опцiя). Щоб уникнути забруднення навколишнього середовища i для зведення до мiнiмуму можливостi витiкання пiд час процесу заправки агрегат укомплектований спецiальним заправним рукавом довжиною 7 метрiв. На кiнцi рукава змонтований кран, оснащений швидкороз'ємнимз'єднувачем - муфтою з коннектором "папа". Завдяки цьому заправка здiйснюється в повнiстю закритому циклi.

Для того, щоб заправник було легко транспортувати, незважаючи на iстотнi об'єм  i вагу приготованого розчину (5000 лiтрiв рiдких добрив), вiн змонтований на мiцному металевому каркасi з одноосною ходовою частиною. Транспортують заправник тракторами з класом тяги не нижче 2.

Автор: Александр Малый

Додаткове обладнання - система кранiв з насосом для наповнення i спорожнення бочок (МЖТ, РЖТ i подiбних), якi пiдходять для зберiгання i перевезення рiдини. Комплект називається "Устаткування для перекачування i транспортування рiдини". При використаннi цистерн об'ємом 12м3, 25м3, 50 м3 можна замовити комплект "Устаткування для зберiгання рiдких мiнеральних добрив". У нього входять сапуни для верхньої кришки цистерни i кран, оснащений запiрним кожухом, на її нижнiй фланець. Через цей фланець цистерна спорожняється вiд рiдких добрив i наповнюється ними в закритому циклi.

Узгодити наявність і ціну