Змішувач 600л

Змішувач 600л
Змішувач 600л

Цим розчинним вузлом забезпечується висока швидкість перекачування сумішей, що відрізняються хімічною агресивністю, за допомогою мотопомпи, що має об'ємну подачу 36 кубометрів на годину. Всмоктування води може проводитися з глибини до 6 метрів

Розчинний вузол моделi "600л"

Розчинний вузол даної моделi являє собою пластикову ємнiсть, оснащену необхiдним технологiчним обладнанням для приготування сумiшi добрив (так званого "маточного розчину") з препаратiв з рiзною консистенцiєю для подальшої заправки нею ємностей обприскувачiв.  Використання такого вузла дозволяє значно знизити витрати часу на заправку обприскувачiв сумiшшюдобрив.

Для забезпечення довговiчностi, надiйностi i безпеки розчинного вузла виробником були використанi високоякiснi комплектуючi та матерiали.

Швидке перекачування хiмiчно агресивних рiдин (амiачна вода, КАС, робочi розчини гербiцидiв) увузлiзабезпечує мотопомпа американського виробництва продуктивнiстю 600 л/хв.  Вона виготовлена з мiцного полiпропiлену i забезпечена потужним двигуном (6,5 к.с.), завдяки якому здатна виконувати забiр води з глибини до 6 м. Малi лопатi зi зворотного боку крильчатки насосної частини мотопомпи знижують тиск на ущiльнення, а висока точнiсть виготовлення литих  крильчаток насосної частини забезпечує стiйкiсть до кавiтацiї.  Плита, якої насос крiпиться до двигуна, має отвори, якi дозволяють рiдинi проникнути в двигун в разi пошкодження ущiльнення.  Матерiал, з якого виготовленi металевi частини всерединi насоса - нержавiюча сталь.

Технологiчнi процеси заправки i спорожнення бака при одночасному змiшуваннi робочої рiдини здiйснюються за допомогою системи кранiв iталiйського виробництва.  Бак розчинного вузла виготовлений зi спецiального полiетилену, стiйкого до впливу хiмiчних речовин, i має товстi стiнки (10 мм).

 Конструкцiя агрегату дозволяє готувати сумiш добривдуже швидко i з мiнiмальною кiлькiстю пiни за рахунок використання встановлених в нижнiй частинi бака iнжекторних мiксерiв робочої рiдини.  Цi пристрої також допомагають пiдтримувати концентрацiю робочої рiдини в баку на постiйному рiвнi.  Крiм самих гiдравлiчних змiшувачiв iнжекторного типу в комплект входять трiйник, напiрний рукав, перехiдники та патрубки.

Для зручностi транспортування бак розчинного вузла змонтований на мiцному металевому каркасi, що має стропальнi петлi.  Завдяки такiй конструкцiї вузол можна швидко завантажити на причiп або в кузов автомобiля для доставки за призначенням.

Автор: Александр Малый

Узгодити наявність і ціну